Holubyho-detské ihrisko-zlomená doska

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

V riešení

poškodená, zlomená doska na ihrisku Za hradbami.

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.

Referent vzťahov s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.