Muškátová-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

Nejde o Muškátovú 36 ale je to číslo 42, novostavba už skolaudovaná a obývaná. Kým sme ako obyvatelia čakali na pridelenie kontajnerov nám na kontajnerovom stanovisku vznikla čierna skládka. Vo vyvezenom odpade je vidieť, že nejde o bežné odpadky alebo stavebný odpad z novostavieb, zjavne tam niekto navozil odpad z rekonšteukcie aj starých bytov, je tam hromada plechoviek, staré koberce, kusy starého nábytku. Nevieme čo s tým máme robiť, je to z nášho pohľadu čierna skládka, ktorú nie je ľahké len tak svojpomocne odpratať. Zdá sa, že si viacerí ľudia zvykli vyvážať odpad namiesto na zberný dvor, k nám pred bytovku lebo vedľa sa stále stavia. Kontajnery sme už dostali a nemáme ich kam umiestniť kým čiernu skládku nezlikvidujeme. Je možné aby nám s tým mesto pomohlo nakoľko tento pozemok nie je ani v našom vlastníctve? Ďakujem za odpoveď.

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.

Referent vzťahov s verejnosťou
08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po upozornení Mestom fa Stavoimpex ako majiteľ pozemku zabezpečila vyčistenie kontajnerového stanoviska a presunutie kontajnerov.
Kedy? vyriešené

MsÚ-referát ŽP, KS a D

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania