Ihrisko v zámockom parku - chýbajúci štrk

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

na detskom ihrisku vo všetkých stránkach pre deti chyba vo všetkých doskociskach vrstva štrku. Bolo by fajn ho doplniť

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.

Referent vzťahov s verejnosťou
31. júl 2019

Judita Fúriková

Presne tak. Aj pod hojdackami.
23. august 2019

Judita Fúriková

Nechapem, co je na tom dosypani strku take zlozite, ze sa to musi riesit takmer mesiac...
12. október 2019

Zuzana Belcáková

V podstate by len stacilo zobrat lopatu do ruky a prehadzat ho spod toho dlheho mostika alebo od krajov na miesta,kde by mal byt. Celkovo to ihrisko je v neudrziavanom zlom stave a priestor,kde tych par hracich prvkov vzniklo,je vyuzity velmi chabo.
15. október 2019

Helena

Bolo by vyborne ak by sa tam doplnila preliezka aj pre mensie deti do 4 rokov, nakolko existujuce preliezky su pre mensie deti nebezbecne a ked je rodic v parku sam, tak je problematicke ustrazit dieta aby cez nejaky otvor nespadlo. Dakujem krasne.
09. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mesto pripravuje podklady pre verejné obstarávanie na údržbu detských ihrísk, čiže údržbu a doplnenie štrkových plôch zahrnieme do požadovaných prác. Osadenie nových prvkov však teraz neplánujeme.

Mgr. Veronika Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
04. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v súčasnosti sú dopadové plochy doplnené. Vzhľadom nato, že sa detské ihrisko nachádza v pamiatke, je zložité dopĺňanie hracích prvkov. Mesto momentálne neplánuje doplniť ďalšie hracie prvky na toto ihrisko.

S pozdravom

Oddelenie stratégie a životného prostredia
Mestský úrad Pezinok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania