Svätoplukova - osvetlenie zapnuté cez deň

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Uzavretý

Dobry den, su tu hlasene pripady kedy verejne osvetlenie nesvieti v noci co sa stava casto. Opacnou situaciou su dni a najma rana ked osvetlenie svieti zbytocne. Na zaklade coho sa osvetlenie zapina resp vypina? Dakujem

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade, že osvetlenie nesvieti v noci, jedná sa o poruchu. Poruchy môžete hlásiť na tel. č. 033/690 1501, formou emailu na [email protected] alebo prostredníctvom aplikácie OPS. V prípade, že osvetlenie svieti počas dňa, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o odstraňovanie poruchy a následné preskúšanie. Pokiaľ by sa daný stav opakoval dennodenne, treba to hlásiť na vyššie uvedené kontakty, pretože sa môže jednať o poruchu spínacích hodín.

MsÚ PK, oddelenie výstavby a životného prostredia
27. august 2019

Tomáš Halčin

Dobry den, dakujem za radu a kontakt na zodpovednych. Verim ze "spinacie hodiny" su riadene nie len casom ale aj intenzitou svetla vonku. Inak by to vysvetlovalo vela zbytocnych svieteni rano o 6:30 ked je svetlo od 5tej.
Dakujem
27. august 2019

Tomáš N.

toto stare osvetlenie asi nebude mat svetelny senzor, pteto spinacie hodiny..
27. august 2019

Tomáš Halčin

Zdravim, predpokladam ze hodiny nie su na lampach ale je to realizovane centralne po jednotlivych obvodoch. Cize vek a stav lamp by nemal mat vplyv riadenie, ktore predpokladam bolo za ich zivolnost niekolkokrat menene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania