Ihrisko v zámockom parku - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

V riešení
meno
Marianna 24. septembra 2019

Na detskom ihrisku nesvietia lampy , park hned vedla je ale osvetleny

25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.

Referent vzťahov s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania