Mladoboleslavská - vizuálny smog (reklama na cirkus)

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený
meno
Martin Vlasák 09. marca 2020

Dobrý deň,
touto cestou si Vás dovoľujem informovať, že na mnohých stĺpoch v centre mesta (ale aj na príjazdových komunikáciách) som spozoroval reklamné pútače na "Paranormal Cirkus", ktoré podľa mňa porušujú zákon č. 147/2001 Z. z. § 3, ods. 1 e), tým že svojím umiestnením a obsahom môžu vyvolávať u maloletých poruchy spánku a nočné mory (čím poškodzujú psychické zdravie občana). Tie reklamné pútače sú naozaj po celom meste a vyzerajú strašne. Má objednávateľ reklamy zmluvu s mestom na prenájom reklamných plôch alebo ide o nelegálnu reklamu? V každom prípade žiadam o bezodkladné ukončenie predmetnej reklamy a odstránenie všetkých reklamných pútačov z územia mesta. Verím, že mesto Pezinok nechce pred deťmi a mladistvými propagovať takýto druh zábavy.
Ďakujem.
Martin Vlasák

09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie, preverím situáciu a dám vedieť.

Mgr. Veronika Štrba Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pútače sme dali odstrániť, oddnes by tam už nemali byť. Daň mestu za reklamu bola zaplatená.

Mgr. Veronika Štrba Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
09. marec 2020

pavla n

🤣 nocne mory a poruchy spanku... krasne. doporucovala by som skontrolovat historiu v prehliadaci na mobile svojho dietata, ak nejake nahodou mas, ale pozor, lebo jeden z toho obsahu moze dostat nocnu moru, pripadne sa este prehlbi existujuca dusevna porucha... mne osobne sposobuju vacsie nocne mory tie predvolebne mega bilbordy a tych je, dovolim si tvrdit podstatne viac, s omnoho vacsim dosahom na trorbu a zvacsovanie psychickych poruch

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania