Panský chodník - Verejný poriadok - stavby a budovy

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Uzavretý

Premiestnenie betónového oplotenia pozemkov smerom k chodníku je v súlade so stavebným zákonom a majetkoprávne zákonné? ?Môžu si aj obyvatelia panelákov vybudovať také oplotenie okolo bytoviek?

24. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za otázku, preverím situáciu a budem vás informovať.

Mgr. Veronika Štrba Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
24. apríl 2020

Tomáš N.

bohuzial pozemky az ku chodniku boli odpredane mestom davnejsie - 2016-2018 uz neviem presne.
06. máj 2020

Milan

Tomáš, podľa teba potom pri rodinných domoch v uličkách mesta si môže každý postaviť 2m betónový plot až po chodník? Možno ešte niekto má aj pozemok pod chodníkom vo vlastníctve. To by boli "prekrásne" ulice. Keď bola pri výstavbe určená hranica plota, mala by sa dodržať a keď si prikúpili pozemok neznamená, že si s ním môže robiť čo chce.
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
betónové oplotenie nie je vybudované na pozemku Mesta Pezinok, ale na súkromnom pozemku.

MsÚ PK, Referát dopravy
08. jún 2020

Milan

Toto je odpoveď na otázku či bolo vydané stavebné povolenie na presun betónového plota?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.