Sládkovičova - 4 uschnuté stromy z novej výsadby

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

4 stromy nahradnej vysadby uschli, čim skôr treba nahradit. Sladkovičova ul.

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za info, pán Marušic, budem vás informovať o náhradnej výsadbe.

Mgr. Veronika Štrba Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Mesto Pezinok registruje stav stromoradia na Sládkovičovej ulici, 3 vyschnuté jarabiny už boli odstránené, štvrtú jarabinu sledujeme + polievame. Nové stromy budú do stromoradia podľa potreby dosadené na jeseň 2020. Ďakujeme za pochopenie.

Mgr. Veronika Štrba Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.