Valová-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

V riešení
meno
Veronika Lengyelova 15. januára 2021

Z parku zmizla socha. Az na zaklade diskusie na FB sa objavila informacia, ze na sochu spadol strom a je ulozena tech.sluzieb. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219435547704637&id=1390960727
Mesto by taketo zalezitosti malo komunikovat proaktive a nie pasivne cakat, ci si to vobec niekto vsimne. Zaujima ma, kedy sa planuje navrat sochy na povodne miesto? A preco sa o tom neinformuje na strankach mesta?

18. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 24.08.2020 sa vykonával v mestskom parku výrub stromu. Napriek všetkým bezpečnostným opatreniam došlo k poškodeniu umeleckého diela, čo nás nesmierne mrzí. Oznámenie o tejto udalosti bolo poslané aj na Mesto Piešťany - referent kultúry.
Služby mesta Piešťany čakajú na vyjadrenie a stanovisko reštaurátora, ktorý bol oslovený umelecké dielo zreštaurovať.
O tejto udalosti sme už informovali na "Odkaze pre starostu" pod ID 99354 - podnet od p. Lívie Gažovej dňa 05.09.2020.

Služby mesta Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania