Vrbovská cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

V riešení
meno
silverdog 18. januára 2021

Dlhšie odstavené vozidlo, po novom už aj s rozbitým oknom spolujazdca, zaberá parkovacie miesto

20. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol preverený, zakladá sa na pravde. Uvedené vozidlo má Mestská polícia Mesta Piešťany v sledovaní. Ďalší postup bude v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.
S pozdravom
Vladislav Jopek
zástupca náčelníka pre hliadkovú činnosť Mestskej polície Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.