Bodona-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený
meno
svetlana 24. júna 2021

Nepokosena trava uz niekolko tyzdnov. Aj v starych Piešťanoch ziju ludia. Dakujeme.

06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Kosíme podľa poradia plôch z 1. kosby kedy sa poradie určuje podľa stavu porastu. Na ul. Pod Párovcami sme začali s 1. kosbou 10.5.2021, s 2. kosbou dnes 6.7.2021. Na zrealizovanie jednej kosby všetkých lokalít v rámci mesta potrebujeme v závislosti od počasia 6-8 týždňov.
Kto? Stredisko verejnej zelene - Služby mesta Piešťany

Stanislav Verchola - vedúci strediska verejnej zelene - Služby mesta Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.