Družby-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Neriešený
meno
Adam Hauptvogel 09. júla 2021

Mala ale veľmi nepríjemná priehlbina v chodníku na Družby ulici

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.