Čachtická-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

V riešení
meno
Marcela 30. septembra 2021

Auto je odstavené na chodníku pred bytovkou asi 2 roky, nemá platnú STK, pneumatiky vyfučané, z chodníka okolo auta vyrastá burina.

06. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská polícia mesta Piešťany má uvedené vozidlo v sledovaní. Ďalší postup bude v zmysle zákona.

Vladislav Jopek,
zástupca náčelníka pre hliadkovú činnosť Mestskej polície mesta Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.