Dopravná-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Neriešený

30. október 2023

Jaroslav Vrábel

To je kde???
30. október 2023

Sebastian

Cintorín, vchod od kolajnic.
13. november 2023

Sebastian

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.