Stromová-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Uzavretý
meno
Katarína 06. novembra 2023

Zničené a nekompletné osvetlenie pri fontáne.

23. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
jedná sa o dočasný kryt prechodu káblov. Po obnove VO v parku, bude lampa kompletne funkčná.

Služby mesta Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania