Žilinská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

V riešení
meno
František 05. januára 2024

Dobrý deň. Dnes som vynášal smeti do smetných nádob prislúchajúcich k trom obytným domov na ul. A.Hlinku 61,62,63, pričom som si všimol vyhodený bojler na vodu. Neviem, nepoznám nikoho kto by mal v týchto bytovkách takéto zariadenie. Pár dní dozadu tu bol podnet z tohoto miesta ohľadom po zemi sa váľajúcich sklenených flašiek. Ono tie flaše a iný odpad by tam aj vošiel, no problém je votm, že tie nádoby neplnia len občania z tých troch domov, ale tam vozia, nosia všetci obyvatelia Piešťan, všetci z okolitých dedín, ktorí idú na nákup do Billy. Toto trvá už roky.
Pýtam sa, je problém s inštalovaním kamery v danom mieste aby sa predchádzalo tomuto konaniu? Všetci dobre vedia ako sa má nakladať s odpadom. Rozpočet mesta sa dá zvýšiť aj pokutami, nie len daňami.
Ďakujem. Nespokojný občan

11. január 2024

Odpoveď samosprávy

Nepovolené skládky (nadrozmerný odpad) nachádzajúci sa pri stanovištiach zberných nádob bude na území celého mesta odstránený v priebehu 4. kalendárneho týždňa prostredníctvom zberovej spoločnosti Marius Pedersen, a.s..

S pozdravom
Zuzana Jakubisová, referent odpadového hospodárstva, MsÚ Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania