Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Smeti

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Zaslal: Janka, 25. decembra 2017

Neporiadok okolo smetných nádob nachádzajúci sa pri pošte na staničnej ulici. Malé deti učíme separovať odpadky a ale ako máme separovať, keď nádoby sú preplnené a okolo je neporiadok. Ak je to možné prosíme o upratanie.

27. december 2017

Janka

Ďakujeme, už je to upratané. Len dúfam, že to takto vydrží, lebo nádoba na plasty je dnes 27.12.2017 už plná.
27. december 2017

Janka

Ďakujeme, už je to upratané. Len dúfam, že to takto vydrží, lebo nádoba na plasty je dnes 27.12.2017 už plná.
28. december 2017

datel

a kto tam ten bordel narobil?! mesto? ved vy obyvatelia, tak si to po sebe upracte!
28. december 2017

Janka

Určite my obyvatelia dotyčnej lokality vyhadzujeme smeti zo smetných nádob. Včera to bolo upratané a dnes poobede sú znova smeti vyhádzané zo smetiakov. A pritom nádoby nie sú plné. Viac krát som bola svedkom ako zastavilo auto a z kufra vyťahovali vrecia so smetiami.
30. december 2017

Vladimír

Janka máte pravdu. A toto Mesto nie je schopné tieto ohrady okolo smetiakov uzamknúť aby tam nemohli chodiť hádzať odpad ľudia , ktorý tam nebývajú alebo bezdomovci ktorý sa v tých smetiakoch hrabú a nechajú tam neporiadok okolo.V iných mestách to už dávno majú a je pokoj.Toto je podnet pre poslancov aby sa o to postarali, keď kompetentný na to kašlú.
01. január 2018

martin

Otrasné...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.