Nesvieti lampa na Beethovenovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Zaslal: peter, 23. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

nesvieti lampa na zaciatku parku ku domu umenia - multikara si nevsimla

05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Podnet bol zaslaný na Služby mesta Piešťany.

Mestský úrad Piešťany
12. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lampa na Beethovenovej ulici je opravená.

Služby mesta Piešťany

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.