Smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Zaslal: Pedro, 02. februára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

už aspoň 3 mesiace nevyprázdnený kôš pri detskom ihrisku

06. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Podnet bol zaslaný na riešenie príspevkovej organizácii Služby mesta Piešťany, ktorá má na starosti zabezpečovanie výsypov malých uličných košov. Koš na detskom ihrisku bol vysypaný a bude tomu tak aj v budúcnosti.

Oddelenie stavebných služieb a rozvoja mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.