Odparkované a nefunkčné auto

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Zaslal: Peter Orlovsky, 14. februára 2018

Dlhodobo odstavene vozidlo na ulici A. Hlinku pri obytnom dome 61/107. Automobil, zeleny fiat uno alebo punto s spz NM 537 CR.

15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Podnet bol zaslaný Mestskej polícii v Piešťanoch.

Služby mesta Piešťany
01. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia vec riešila, zistila majiteľa vozidla, ktorý si následne vozidlo odstránil.

Mestská polícia Piešťany
09. marec 2018

Peter Orlovsky

Automobil aj nadalej stoji na parkovisku. Nebol odstraneny, ako bolo avizovane.
09. marec 2018

Odkazprestarostu.sk piestany@odkazprestarostu.sk

Ďakujeme za upozornenie. Presúvame zatiaľ do zložky “neriešené”.

Akonáhle príde k náprave, podnet označíme za vyriešený.

Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše okolie.

Erik, administrátor
27. marec 2018

Peter Orlovsky

Dobry den. Aj sa na danom pripade pracuje?
Dakujem
09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 09.04.2018 bolo z Mestskej polície oznámené, že auto je odstránené.

Mesto Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.