Verejné osvetlenie TESLA

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Zaslal: Ľuboš HUdzovič, 15. februára 2018

Dobrý deň.
Na ceste ktorá smeruje z Piešťan na diaľnicu alebo na Vrbové na poslednej autobusovej zástavke pred dopravnou značkou koniec obce Piešťan pred bývalou ubytovňou TESLA nefunguje už vyše roka osvetlenie . Na druhej strane osvetlenie zakrýva strom. Je to o to horšie že tým pádom už vôbec nie je osvetlený prechod pre chodcov !!
Kedy si to niekto zodpovedný všimne a odstráni ????

01. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Podnet bol zaslaný na Služby mesta Piešťany.

Mestská polícia Piešťany
02. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na Váš podnet bolo 1. marca svietidlo opravené.

Služby mesta Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania