Nepojazdný vrak bez STK, EK, EČV

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Na ulici Bodona, pri vchode 43A

06. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Podnet bol zaslaný Mestskej polícii v Piešťanoch.

Mestský úrad Piešťany
23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 23.04.2018 bolo z Mestskej polície oznámené, že auto je odstránené.

Mestská polícia Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania