Holuby a ich zvyšky na železničnej stanici

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Je to super, že teraz máme novučičkú peknú stanicu, no pokiaľ sa o ňu nebudeme starať, asi dlho pekná nevydrží. Tieto vtáčie pozdravy sú tu už veľmi dlho, a stále sa nič nedeje. Prosím o nainštalovanie ochrany proti holubom, je to nechutné.

20. november 2013

Odpoveď samosprávy

Mestský úrad Piešťany, Referát Životného prostredia písomne vyzval vlastníka - Železnice SR na zabezpečenie vyčistenia priestoru na vlakových nástupištiach od vtáčich exkrementov, ktorý je ako vlastník priamo zodpovedný za ich čistotu. Ako alternatívne riešenie im bolo navrhnutá inštalácia zábran proti vtákom (holubom), ktorá by uvedený problém vyriešila.

Ing. Marián Ondrišík, Mestský úrad Piešťany, Referát ŽP
08. november 2014

Dušan

Zábrany boli nainštalované, problém vyriešený, Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.