Partizánska-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený
meno
RUDO 29. apríla 2019

Poprosim pri prvej lampe od Stanicnej orezat korunu stromu. Lampa svieti cez listy. Dakujem

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Konáre zasahujúce do VO boli orezané.

Služby mesta Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.