Beethovenova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Pri muzeu je zlomeny strom/krik

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Zlomený konár bol odstránený a krík upravený.

Služby mesta Piešťany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania