Winterova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Neriešený

Pod kolonadou sa uz na viacerych miestach rozpadava dlazba. Dakujem za opravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania