A.Hlinku-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

V riešení
meno
?!? 19. júla 2019

Prerabka chodnikov . je dobre ze sa to tak preraba len to ma 1 hacik pri kocke OBRUBNIKY . vcera som isiel okolo a majstri nadavali ludom ze im tam lezu co chapem a povedali, ze im aj zachranka odviezla 1 pani co spadla .Spytal som sa na obrubniky ci pojdu este hlbsie alebo ci sa budu zalievat z oboch stran , prekvapiva odpoved od stanku to ostane ako to je a od cesty zabradlia dorovnaju asfaltom a obrubnik bude uprostred chodnika trcat .Pokial to tak bude potes panboh ci mlady ci stary to tam bude padat .a sanitka tam bude castejsie

29. júl 2019

?!?

Keby sa to dalo bez obrubnikov ako na Krajinskej ciklotrasa
19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Stavba ešte nie je ukončená.

D. Moretová, Kancelária primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.