Valašská-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Zaslané samospráve

zberne nadoby umiestnene nezmyselne priamo na ceste , priamo v krizovatke ! okrem ineho bordel okolo, ktory mesiace nikto neuprace

20. august 2019

peter

nadoby stale v ceste, neporiadok este vacsi - neriesene zo strany prevadzkovatela!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.