Tomášikova-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Poprad

V riešení

poškodené oplotenie detského ihriska (nebezpečné), rovnako aj poškodené detské prvky na ihrisku (odtrhnuté lano)

27. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

ďakujeme za Váš podnet. Poškodenie oplotenia bolo dočasne zabezpečené. Poškodený diel bude celý vymenený. Chýbajúca šrúba na lane bude opravená.

Ing. Daniela Gerčák Polaštiková
vedúca dddelenia životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania