29.augusta-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Poprad

V riešení

Dobry den, na ihrisku sa nachadzaju stlpy baskedbalovych kosov, ktore su skrivene. Poprosim o ich vyrovnanie, nastavenie spravnej vysky obruce a uchytenie sietok. Dakujem

06. august 2023

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Poprad
07. august 2023

Odpoveď samosprávy

Ide o jedno z mnohých poškodení športového vybavenia na ihriskách mesta. Tie sa opakujú neustále, takmer každý týždeň prebieha tento kolobeh: – vandali poškodia – mesto opraví – a tak to ide stále dokola. Samotní občania takýmito činmi ukazujú, že si nevážia túto vybavenosť a zariadenia, ktoré im mesto poskytuje na voľnočasové vyžitie. Nedá sa však takto pokračovať donekonečna. Všetko má svoje limity. Do konca roku 2023 už preto nebudú realizované žiadne ďalšie opravy. V budúcom roku sa všetko znovu prehodnotí.

Ing. Július Mihálik
vedúci futbalového štadióna
08. august 2023

Matúš G

Vážené mesto Poprad, dovolím si nesúhlasiť v tomto konkrétnom prípade. Tu ide o to, že tie stĺpy sa len tak samé nevykrivia/nepokazia. Treba ich raz a poriadne ukotviť do podkladu a poriadne zabetónovať. Toto ihrisko má viac ako 10 rokov a zaslúži si takúto opravu. Keď to urobíte, dáte retiazkové sieťky na obruče, tak uvidíte že to dlho vydrží. To čo píšete v odpovedi môže platiť na poškodené odpadkové koše, roztrhané siete, počmárané lavičky, ... ale nie na vyvalené stĺpy basketbalových košov. Preto vás prosím o opravu ako ju popisujem. Ďakujem
08. august 2023

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Poprad
19. október 2023

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Tak ako mesto Poprad, tento rok uz nic s toho? Dufam ze aspon na buduci rok z jari to opravite.
19. október 2023

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Poprad
12. apríl 2024

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Pride tento rok k naprave?
15. apríl 2024

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Poprad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.