29.augusta-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Poprad

Neriešený

Dobrý deň, žiadame o doplnenie verejného osvetlenia medzi BD Javor a Luxor, nakoľko v sa na uvedenom mieste nenachádza ani jedna lampa. Sme azda menejcenný občania tohto mesta? Stavba parkoviska bola skolaudovaná pred 14 rokmi, myslím, že by bolo načase.

02. november 2023

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia

pre ozrejmenie jednotlivých statusov podnetov, prosím o prečítanie bodu 6 a 7 na nasledovom odkaze:
https://www.odkazprestarostu.sk/pomoc

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Poprad
02. november 2023

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Poprad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania