Jesenná-chodník-neposypaný

Zodpovednosť za riešenie: Poprad

V riešení

Chodníky boli odhrnuté od vrstvy snehu po snežení ale po daždivom víkende je z chodníkov ľadová plocha. Nie je to prípad jedného chodníka. Cez deň je tesne pod 0-lou tak treba nasoliť chodníky a potom snehovú kašu pomocou rotačnej kefy vyčistiť. Autá sú potrebné v uliciach aj keď nesneží.

06. december 2023

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, chodníky v tejto lokalite boli presypané dňa 6.12.2023.

Mestský úrad Poprad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.