Mnoheľova-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Poprad

Vyriešený

Mládež ktorá sa stretava v našom tmavom a neosvetlenom vnútrobloku, popija alkohol fajci vykonava potrebu a najnovsie rozobera aj schody. ziadm teda o ich urychlenu opravu a osvetlenie daneho priestoru ako preventivne opatrenie pachaniu nekalej cinnosti mladeze

27. február 2024

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za odpoveď.
O opravu schodov bola požiadaná Správa mestských komunikácií Poprad.

Mesto Poprad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.