Lánska-výmena košov

Zodpovednosť za riešenie: Považská Bystrica

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 26. mája 2021

lepšie koše pre nemocnicu - šlo by to?

09. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
18. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

subjekt, ktorý označila samospráva za zodpovedný dnes reagovala následovne:

"Dobrý deň prajem,

v prílohe Vám dávame na vedomie list č.TSK/2021/05964-2, ktorým sme postúpili Váš podnet na ľalšie vybavenie.


S pozdravom

Ing. Ľuboš Savara
vedúci oddelenia vnútornej kontroly, petícií a sťažností"

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
05. august 2021

Odpoveď samosprávy

Preposielame stanovisko zodpovedného subjektu z 8.7.2021

Dobrý deň,

Dňa 18.06.2021 nám bol zaslané postúpenie podania č. TSK /2021/05964-2, súvisiaceho s areálom našej nemocnice na ďalšie vybavenie.
V prílohe Vám zasielame fotografie odpadkových košov, ktoré boli dnešným dňom vymenené za staré.
Týmto problém pokladáme za vybavený.
S pozdravom

Referát kontroly a sťažností: Stanová E.
NsP Považská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania