Výkopové práce - Rozkvet

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Zaslané samospráve

Zaslal: Peter Farkaš, 22. apríla 2016

Dobrý večer. Môj podnet sa týka výkopových prác na Rozkvete okolo bytových domov 2015/37, 2016/38. Firma prišla, rozkopala trávnaté plochy pozdĺž chodníka, položili káble a zahrabali zeminou, ktorú nezarovnali s terénom. Vyzerá to hrozne a žiadame o nápravu čo sa týka terénu, odstránenie neporiadku a taktiež vyčistenie chodníkov od blata.
Druhá vec je neporiadok, ktorý firma vyprodukovala. Ide o pozostatky oranžových káblov a pod.
Pýtam sa, kontroloval tieto práce niekto z mesta? Vo všeobecnosti vzhľad Rozkvetu je dosť zanedbaný a takto je to ešte horšie.
Vopred ďakujem v mene všetkých obyvateľov bývajúcich okolo.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.