Vyznačenie prechodu pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Zaslané samospráve

Zaslal: Jana Šimonová, 16. mája 2016

Na ulici Moyzsova ulica v Považskej Bystrici pod kopcom Moyzesova ulica ( kde sú rodinné domy) absentuje možnosť prejdenia na druhú stranu, kde je chodník. Z dôvodu zníženej viditeľnosti, ako aj nedodržiavania rýchlosti motorovými vozidlami je životu nebezpečné bezpečne prejsť cez cestu. Preto podávame v mene obyvateľov danej lokality podnet na vyznačenie prechodu pre chodcov, ktorý tam jednoznačne chýba. Dopravná situácia v daných priestoroch je aktívna a dynamická.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.