Ružová-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Uzavretý
meno
Ivana ANDERKOVA 14. septembra 2020

Na Sabinovskej ulici sa nachádza dlhodobo odstavené vozidlo talianskej značky ktoré svojím vzhľadom špatí okolie. Prosím o riešenie problému a otiahnutie vozidla.

16. september 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
16. september 2020

Miro Kaščák

nestalo to auto pred tym trochu nizsie ? smer sabinov, vedla zastavky mhd "razcestie sidlovec". tam je vela talianskych vrakov vo dvore. staci zazvonit a opytat sa.
16. september 2020

Ivana ANDERKOVA

Auto stojí pre coop jednota na Sabinovskej pri zastávke sad. Ja sa nebudem nikoho pýtať. Dala som podnet.
19. september 2020

Miro Kaščák

to nebolo cielene Vam, ze sa mate ist pytat. mesto - mestka policia by mala.
01. október 2020

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia preverila oznam na mieste kde zistila, že vodič vozidla uvedeného v podnete parkovaním na danom mieste sa nedopúšťa priestupku a neporušuje zákonné ustanovenia. Na vozidle sú umiestnené tabuľky s talianskymi evidenčnými číslami. Ďalším preverovaním bolo zistené, že sa nejedná o odcudzené vozidlo, ani po ňom nebolo vyhlásené pátranie. Na základe uvedených skutočností nie je možné predmetné vozidlo z miesta odtiahnuť.

Mestská polícia v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania