Záborského-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Igor 30. septembra 2020

Dobrý deň.
Chcel by som vás informovať o veľmi nebezpečnom úseku, ktorý kvôli neprehľadnosťi ohrozuje účastníkov cestnej premávky.
Ďalší problémom na danej križovatke (17 Novembra/Záborského) sú parkujúce vozidlá, ktoré len zvyšujú neprehľadnosť na danom úseku.
S Pozdravom

30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania