Metodova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Uzavretý

Dlhodobo odstavené vozidlo cez 4mes. asi majiteľovi z iného okresu nechýba .

28. december 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
20. január 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci mestskej polície vykonali v uvedenej veci miestne šetrenie dňa 07.01.2021, kde bolo zistené, že v Prešove na ulici Metodovej sa osobné motorové vozidlo Renault EČV
BL-718RN už nenachádza.

Mestská polícia v Prešove
20. január 2021

Janosik

15.12 nahlaseny podnet, 28.12 auto uz bolo odparkovane, a MP vykona preskum 20.1 - trvanie akcie cca 30 dni

Podnet mozte uzavriet dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.