Kováčska-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

365 dni v roku znecisteny chodnik od vykalov holubov z budovy UPSVaR

06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
29. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Riešenie je v kompetencii správcu budovy Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Špitálska 8, Bratislava.
29. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
29. apríl 2021

Prešov Odkazprestarostu.sk

Podnet bol preposlaný zodpovednej inštitúcii - anna.kascakova@upsvr.gov.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania