Jarková-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
peťa 24. mája 2021

To prepojenie novej a starej dlažby zostane v stave ohrozujúcom zdravie a život ? ? ? Je to nutné urýchlené opraviť, kým sa nestane nešťastie !!!

24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania