Weberova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení

Katastrofa

24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
24. máj 2021

Jozef

Malebnosť nad malebnosť táto ulička! Rozbitá dlažba, odporný asfalt v centre mesta, zeleň žiadna! Fotogenické miesto na fotenie svadobných záberov. <3
01. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Oprava Weberovej ulice bude možná až po skončení rekonštrukcie a odovzdania do užívania Jarkovej ulice.

Odbor životného prostredia a dopravnej infraštruktúry MsÚ
21. jún 2021

Radoslav Brecelj

Jarková už je odovzdaná do užívania. Tak šup. Poďme do toho.
05. júl 2021

Jozef

Poprosím o preposlanie a vyjadrenie mesta - ten malý kúsok dlažby je úplne zničený a mesto nepristupuje k oprave.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania