Košická-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Michal Kupec 08. júna 2021

Poškodená dlažba v pomerne nedávno opravenom predstaničnom priestore.
Ďakujem

08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
08. jún 2021

Marek Seliga

Tuším, že vyššie je tiež, dokonca niekde je aj vydutý
09. jún 2021

Jozef

Je to rozbité na viacerých miestach, naozaj, ďalšia odfláknutá stavba, rovnako ako aj celá ulica Biskupa Gojdiča. :-(
12. júl 2021

Ján Haluška

Košická-chodník-poškodená dlažba

Ďalší úsek s poškodenou dlažbou. Tisíce ľudí tam prechádza denne.
12. júl 2021

Jozef

WOW, to je viac odfláknutá práca, ako by si jeden vedel predstaviť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania