Špinavé zastávky MHD v celom meste

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 11. apríla 2016

Väčšina zastávok MHD je v žalostnom stave a určite ide o zlú vizitku pre mesto. Bolo by načase ich konečne umyť a určite v roku nie len raz !!!

12. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.




Mestský úrad v Prešove
21. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Autobusové prístrešky MHD vo vlastníctve spoločnosti euroAWK, spol. s r.o. sa umývajú každý mesiac. Na základe vyjadrenia spoločnosti euroAWK, spol. s r.o., ich pravidelná údržba za mesiac apríl sa vykonáva od 15.4.2016.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Mestský úrad v Prešove
22. apríl 2016

Anonymný užívateľ

Stanovisko je v hrubom rozpore zo skutočnosťou.Zábery zo zastávok MHD - nám.Kráľovnej pokoja (Družba) z 22.4.2016 vyvracajú informáciu, že sa udržiavajú. Okrem iných aj tieto zastávky neboli čistené minimálne 2 roky. Takže buď mesto nekontroluje ich stav alebo v tejto chvíli zavádza !!!! Treba si brať príklad z Košíc !!!
03. júl 2016

Marek Seliga

Figu borovú ich umývajú!Ak sa to nedá vyčistiť,stačí to vymeniť...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania