Diera na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení

Diera na ceste

10. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
08. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet bol prešetrený v teréne s konštatovaním, že je opodstatnený. Oprava chodníka je zaradená do evidencie bežnej údržby miestnych komunikácií s realizáciou v roku 2016.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.



Mestský úrad v Prešove
08. jún 2016

Mirka

To iste mi bolo odpisane uz minuly rok. Vtedy sa to nespravilo. Tento rok ste uz aj mne odpisali to iste a opat sa doteraz nic nespravilo. Mame to vyskusat opat o rok?
08. jún 2016

Martin

Napodobne, tiez sa nic nestalo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania