Kadáver na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Richard Švihura 13. mája 2016

Kadáver (zabitá mačka) na ceste.

13. máj 2016

Prešov Odkazprestarostu.sk

nebolo by jednoduchsie zavolat policiu? :)
13. máj 2016

Richard Švihura

Že vraj takto: "Ak je zrazené zviera v intraviláne obce, je povinnosťou obecného úradu zabezpečiť jeho odstránenie. Ak sa uhynuté zvieratá nachádzajú na cestách v extravilánoch obcí, je potrebné nahlásiť to príslušnému správcovi ciest."
13. máj 2016

Prešov Odkazprestarostu.sk

Ja len ze tu sa podnety riesia troska dlhsie a bolo by rychlejsie ak by to poriesila policia priamo s mestom
13. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
13. máj 2016

Ján Haluška

Je načase aby sa podnety riešili aj rýchlo. Volať políciu neznamená rýchlejšie riešenie. Už som to vyskúšal.
17. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ide o štátnu cestu I. triedy I/18, správcom cesty je Slovenská správa ciest. IVSC Košice. Kadávery navyše podľa zákonao odpadoch je povinný riešiť Obvodný úrad nie mesto.
24. december 2018

Matej

Podnet je vyriešený, ďakujeme mesto!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania