Vyblednutá dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Matej 30. októbra 2016

Na Vajanského ulici je vyblednutá dopravná značka P8 - Hlavná cesta. Aktuálnu fotografiu nemám ale už v 06/2014 bola značka vyblednutá - viď screenshot zo Street View.

31. október 2016

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
02. október 2017

Matej

Podnet možno označiť ako neriešený!
03. október 2017

Prešov Odkazprestarostu.sk

podnet sme preposlali na radnicu, ak nebude opatovne rieseny, tak mu zmenime status. Dakujeme
03. október 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
18. október 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol prešetrený zamestnancom Odboru dopravy, životného prostredia, oddelenia komunálnych služieb Mestského úradu v Prešove s konštatovaním, že je opodstatnený.
Nakoľko DZ P8 nebola vymenená v roku 2016, jej výmenu sme opätovne urgovali u zhotoviteľa bežnej údržby miestnych komunikácií firmy J.V.S., s.r.o.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.



Mestský úrad v Prešove
09. apríl 2018

Matej

Po roku a pol je konečne podnet vyriešený! Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania