Odstránenie kôp štrku a asfaltu

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Kamil - Táborisko 22. novembra 2016

Žiadame mesto aby zabezpečilo odvoz "odpadu" pozostávajúceho z prachu a štrku chodniká a cesty, a taktiež odovz asfaltu z chodníka, ktorý sa z dôvoddu zlého tech. stavu oddelil od chodníka. Takáto úprava by bola vhodná aj na ostatnej časti chodníka.

Vyčistenie ulice zabezpečili obyvatelia na svoje náklady.

23. november 2016

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
29. marec 2017

Kamil - Táborisko

Neviem ci to je normalne, ale mesto za 4 mesiace nevedelo zabezpecit odvoz kop.
15. júl 2017

K

Za 8 mesiacov sa nič nezmenilo.
16. júl 2017

Prešov Odkazprestarostu.sk

podnet sme preposlali na radnicu, ak znova nebude rieseny, zmenime jeho status
17. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
25. september 2017

Kamil - Táborisko

Mesto opäť nekoná.
29. september 2017

Odpoveď samosprávy

Požiadavka bola preverená zamestnancom oddelenia komunálnych služieb MsÚ.
Odvoz nahromadenej stavebnej sute z chodníka, sme zadali zhotoviteľovi bežnej údržby miestnych komunikácií na realizáciu do 09/2017.


Mestský úrad v Prešove
08. november 2017

Kamil - Táborisko

Kôpky stále čakajú na odvoz :)
08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Na základe doručeného podnetu zverejneného na stránke www.odkazprestarostu.sk/35020 vo veci odstránenia kôp štrku a asfaltu na Hviezdnej ulici, Vám zasielame nasledovnú odpoveď.
Odstránenie kôpok štrku a uvoľneného liateho asfaltu, sme zadali zhotoviteľovi bežnej údržby miestnych komunikácií, ktorý hore uvedený materiál odstráni v najbližšom možnom termíne.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.


Mestský úrad v Prešove
07. máj 2018

Kamil - Táborisko

Dobrý deň,
do dnešného dňa neboli kopy odvezené, aj napriek tomu, že údržba ciest - zametanie komunikácie už prebehlo. Je to smutné, miestami až na zaplakanie, ako dlho trvá odvoz takého "odpadu". V prípade, že to mesto nevie, alebo nechce zabezpečiť prosím uveďte nám miesto kde máme tieto kopy vyviesť (bezplatné - pretože už nám vzniknú náklady na prepravu a robotu) a my to zariadime.
09. september 2019

Kamil - Táborisko

Vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania