Zanedbaný cintorín v Nižnej Šebastovej

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Richard Švihura 24. novembra 2016

Zanedbané zarastené chodníky, poškodené osvetlenie, chýbajúce nové chodníky,...

25. november 2016

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania