Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Pretočená a vyblednutá značka

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Marek Seliga, 29. marca 2017

Značka umiestnená na semafore je vytočená nesprávnym smerom,je to na frekventovanej križovatke Levočská-Obrancov mieru na Sídl.III

30. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
07. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Novou zodpovednou inštitúciou je:

Slovenskej správy ciest, Košice
29. december 2017

Marek Seliga

Značka vymenená...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.